Košarkaši Zaboka u 26. kolu Premijer lige sinoć su gostovali kod Splita i izgubili 74 : 77. Nakon izjednačenog prvog dijela utakmice, u posljednju četvrtinu Splićani su ušli s vodstvom 63 : 54. Minutu i 50 sekundi prije kraja imali su i dalje 8 koševa prednosti, no zbog promašenih slobodnih bacanja ušlo se u neizvjesnu završnicu u kojoj je igrač Zaboka Petar Marić u posljednjoj sekundi imao priliku za poravnanje, ali njegov šut za tri nije ušao u koš, tako da su slavili domaći košarkaši. Najviše koševa za Zabok, 19, je postigao Worku, Maričević 14, a Marić 12. Na nepotpunoj ljestvici Zabok je i dalje sedmi sa 37 bodova, odnosno omjerom 11 pobjeda – 15 poraza. U idućem kolu Zabok u subotu od 17 i 30 na svojem parketu dočekuje ekipu Zadra.