Košarkaši Zaboka u 26. kolu Favbet Premijer lige gostovali su kod Zadra gdje su poraženi 88:74. Krajnji rezultat ne pokazuje koliko dobro su odigrali Zabočani, ali ipak u završnici nisu uspjeli parirati vodećoj momčadi lige. Nakon prve četvrtine semafor je pokazivao izjednačeni rezultat, a na poluvremenu je Zadar imao samo koš prednosti. U trećoj četvrtini uspjeli su svoju prednost minimalno podići na plus tri. Manje od sedam minuta prije kraja rezultat je izjednačen, ali onda Zadar kreće u seriju i rješava pitanje pobjednika. U redovima Zaboka najefikasniji su s 14 koševa bili Nickolas Neal, Emil Savić i Bruno Rebić. U ostalim utakmicama: Bosco-Dubrava 82:99, Škrljevo-Alkar 71:99 i Cibona-Dubrovnik 71:61. Utakmice Split-Šibenka i Cedevita Junior-Dinamo Zagreb igraju se danas. Na ljestvici vodi Zadar s omjerom od 24 pobjede i dva poraza. Zabok je sedmi s 12 pobjeda i 14 poraza. U sljedećem kolu Zabok će biti domaćin Škrljevu.