U 2. Hrvatskoj košarkaškoj ligi Centar igralo se 18. kolo. Krapina je ugostila zagrebački Zapad i pobijedila 85:80 nakon produžetaka. Gosti dobivaju prvu četvrtinu s devet koševa prednosti, ali u drugoj Krapina okreće i na odmor odlazi s osam koševa u plusu. U trećoj četvrtini prednost Krapine je devet koševa, ali Zapad u posljednjoj četvrtini izjednačuje i ide se u produžetak. U dodatnih pet minuta Krapina se bolje snalazi i upisuje treću prvenstvenu pobjedu. Najefikasniji u redovima Krapine bio je Matija Markočić s 24 koša. Ovom pobjedom Krapina si je pridružila nadu u ostanak u ligi. Još su igrali: Maksimir-Fortuna 90:83, Sesvete-Novi Zagreb 56:75, Podsused-Medveščak 87:79 i Ivanić-Rudeš Bulldogs 75:78. Slobodan je bio Larus. Na ljestvici vode Maksimir i Sesvete s 15 pobjeda i jednim porazom. Krapina je posljednja s omjerom od tri pobjede i 13 poraza. U sljedećem kolu Krapina gostuje kod Novog Zagreba.