U 2. Hrvatskoj košarkaškoj ligi Centar igralo se 21. kolo. U debiju začelja Krapina je ugostila Ivanić i pobijedila 89:72. Krapini je trebala pobjeda od pet ili više koševa razlike kako bi Ivanić prestigli na ljestvici i u tome su uspjeli. Krapina je dobro otvorila i imala nakon prve četvrtine prednost od devet koševa. Ivanić se vraća u drugoj i na poluvremenu Krapini ostaje samo pola koša prednosti. No, u drugom poluvremenu Krapina ponovno povećava vodstvo i stiže do željene pobjede i prilike da i sljedeće sezone igre u 2. ligi. Najefikasniji u redovima Krapine bio je Marko Dmitrović s 25 koševa. Još su igrali Zapad-Larus 76:87, Medveščak-Rudeš Bulldogs 51:81, Sesvete-Podsused 95:82 i Novi Zagreb-Maksimir 77:79. Slobodna je bila Fortuna. Na ljestvici vode Maksimir i Sesvete s omjerom od 18 pobjeda i jednim porazom. Krapina se popela na pretposljednje mjesto s omjerom od četiri pobjede i 15 poraza. U sljedećem, posljednjem kolu, Krapina gostuje kod Podsuseda i ako pobijedi sve je jasno, ali ako izgubi mora se nadati da Ivanić neće pobijediti Fortunu.