Utakmicama 22. kola završava prvi dio natjecanja u HT Premijer ligi košarkaša. U posljednjem kolu Zabok je sinoć gostovao kod Dinama u Zagrebu i upisao uvjerljivu pobjedu 107:83. Značajniju prednost je Zabok stekao već u prvom poluvremenu, kada je na odmor otišao sa 16 koševa prednosti. U drugom poluvremenu tu su prednost zadržali i još povećali na konačnih plus 24. Najefikasniji u redovima Zaboka bio je Marko Perović s 28 koševa i 11 skokova. S ovom pobjedom Zabok je došao na omjer od šest pobjeda i 16 poraza i uspio je pobjeći sa samog dna ljestvice.

U 3. Hrvatskoj košarkaškoj ligi Centar igra se 12. kolo. Krapina koja je druga s dvije utakmice manje, večeras će ugostiti pretposljednje Dugo Selo, a utakmica počinje u 19 sati u dvorani Srednje škole Krapina.