Plivačice i plivači Olimpa iz Zaboka nastupali su prošlog vikenda na međunarodnom mitingu „Zlatni Orlando” u Dubrovniku. Nastupilo je 257 natjecatelja iz sedam zemalja. Olimpovci su na kraju natjecanja bogatiji za 15 medalja. Jana Pavalić nagrađena je kao najbolja hrvatska plivačica u C kategoriji, a ukupno je osvojila pet zlatnih i tri srebrne medalje. Njen brat Petar Pavalić osvojio je četiri zlata i jedno srebro. Dvije zlatne medalje je uzela i Emma Horvat. Nastupali su još Leon Novak, Enio i Niki Horvat, pod vodstvom trenera Ivice Androića.

Najmlađi Olimpovci su pak nastupali na Hrvatskoj plivačkoj ligi Regije 4 te na Regionalnom prvenstvu za početnike u Sisku. Čak 38 plivačica i plivača stiglo je iz Zagorja pod vodstvom trenera Nikole Ivekovića. Odlične rezultate postigli su Petra Ljubej i Noa Fiket koji su postali dvostruki regionalni prvaci. Petra je uz to osvojila još i tri srebra, a Noa jedno srebro i dvije bronce. Lara Grah osvojila je srebro i broncu, a jedno srebro osvojio je i Fran Meglić. Na plivačkoj ligi osvojeno je osam prvih, šest drugih i pet trećih mjesta.