Na zagrebačkom bazenu Svetice prošlog je tjedna održano Prvenstvo Hrvatske u plivanju za seniore s odličnim rezultatima plivačica i plivača zabočkog Olimpa koji su osvojili ukupno pet medalja. Jana Pavalić trostruka je prvakinja Hrvatske. Do zlata je doplivala na 50 i 100 slobodno te na 50 leptir. Njen brat Petar Pavalić prvak je Hrvatske na 200 slobodno, a na 100 leđno doplivao je do srebrne medalje. Na 50 slobodno i 50 leđno bio je peti. Patrik Erceg bio je 10. na 50 leptir, 11. na 100 i 200 leptir i 13. na 50 slobodno. Na listi uspješnosti klubova Olimp je među plivačima zauzeo 12. mjesto od 23 kluba, nastupivši sa samo dva plivača. Kod plivačica je bio 17. od 20, budući da je nastupila samo Jana Pavalić.