Plivačice i plivači Olimpa iz Zaboka nastupili su među više od 700 natjecatelja u Rijeci na plivačkom mitingu „Victoria Primorje”, trećem iz serije HEP Grand prix mitinga, Hrvatskog plivačkog saveza. Zabočka ekipa brojila je šest plivača i pet plivačica pod vodstvom trenera Ivice Androića. Ukupno su izborili 10 A finala, sedam B finala i šest C finala te se okitili s 11 medalja. Jana Pavalić još je jednom potvrdila norme za Europsko juniorsko prvenstvo te je osvojila pet zlatnih, jednu srebrnu i jednu brončanu medalju. Proglašena je i najboljom natjecateljicom u konkurenciji mlađih juniora te dobila prigodnu nagradu. Vili Sivec osvojio je među seniorima dvije srebrne medalje. Normu za nastup na Europskom juniorskom prvenstvu ostvario je i Petar Pavalić. On je u juniorskim utrkama osvojio dvije srebrne medalje. Finalne utrke plivali su još Emma Horvat, Hana Blažević, Leon Novak, Vanja Bartol i Patrik Erceg.

Mlađe kategorije Olimpa nastupale su pak na 17. Mitingu sv. Patrika u Zagrebu na 25 metarskom bazenu. U konkurenciji je bilo oko 800 natjecatelja iz 20 hrvatskih klubova. Boje Olimpa branilo je 12 plivačica i osam plivača, pod vodstvom trenera Nikole Ivekovića. Za ukupni rezultat zbrajala su se vremena u sve četiri plivačke tehnike. Zapažene rezultate ostvarili su Petra Ljubej koja je bila ukupno šesta u 2012. godištu, Noa Fiket koji je bio 11. u 2012. godištu te Helena Dinjar koja je bila 22. u 2010. godištu.