Održan je Dubrovnik Open, međunarodni turnir u ITF taekwon-dou na kojem je nastupilo 300 natjecatelja iz 23 kluba iz šest država, a održano je 507 borbi. Na turniru je nastupilo i pet članova Taekwon-do kluba Puntar iz Gornje Stubice pod vodstvom trenera Marijana Tupeka. Marko Vlahović osvojio je prvo mjesto u konkurenciji seniora do 63 kilograma. Ivan Kondres je među kadetima bio prvi u sparingu do 65 kilograma te je to ponovio i do 70 kilograma. U obveznim sastavima, formama 1. dan osvojio je drugo mjesto te je proglašen najboljim kadetom natjecanja. Antun Vlahović ostao je bez medalje zbog nepravedne odluke sudaca među juniorima do 55 kilograma. Kod juniora do 65 kilograma nastupili su David Kos i Alen Pavlek. Kos je stigao na korak do medalje u ovoj najbrojnijoj i najjačoj kategoriji, ali je izgubio u produžetku za jedan bod.