Jučer je odigran drugi dio utakmica 1. kola Kupa Nogometnog saveza Krapinsko-zagorske županije. Igrali su Toplice-Golubovec 0:7, Desinić-Rudar Dubrava Zabočka 0:6, Sloga-Klanjec 1:3 i Mladost Marija Bistrica-Jedinstvo 1:0. Ranije su igrali Vatrogasac-Bedekovčina 1:8, Mladost Belec-Stubica 0:4, Rudar Mihovljan-Đalski 9:2 i Radoboj-Mladost Zabok 2:5. Danas se od 17 i 30 sastaju Omladinac i Oroslavje, Inkop i Zagorec Veliko Trgovišće, Milengrad i Oštrc te Ivančica i Lobor.
BROJ PREGLEDA: 95


