U Trećoj nogometnoj ligi Centar igralo se 19. kolo. Gaj Mače je na gostovanju kod Save Strmec odigrao 0:0. Krapinski Zagorec gostovao je kod Lukavca gdje je poražen 2:0. Tondach je u Bedekovčini ugostio Ponikve od kojih je poražen sa 6:0. Bistra je na gostovanju iznenadila Maksimir koji je bio veliki favorit s 3:2. Žagmešter je doveo Bistru u vodstvo u 15. minuti. Maksimir ostaje s igračem manje u 33. minuti. Samo minutu kasnije Kukec postiže drugi gol Bistre. Hodak smanjuje u 43. minuti, ali ponovno dva gola prednosti Bistri donosi Kukec u 54. minuti. Krznar iz jedanaesterca u 77. minuti smanjuje i postavlja konačnih 3:2. Još su igrali Mladost Petrinja-Dinamo Odranski Obrež 2:1, Trešnjevka-Kurilovec 3:3, HAŠK-Lučko 0:3, Samobor-Vrapče 4:4 i Zelina-Segesta 1:5. Na ljestvici vodi Segesta s 39 bodova. Gaj je treći s 36. Zagorec je na 11. mjestu s 22 boda, Bistra je 15. s 20, a Tondach posljednji 18. s 13. U sljedećem kolu Zagorec će ugostiti Bistru, Tondach Kurilovec, a Gaj HAŠK.

U 4. Nogometnoj ligi Središte – skupina A, na rasporedu je bilo 17. kolo. U zagorskom derbiju koji je odigran u Novom Golubovcu, Golubovec je pobijedio Ivančicu 2:1. Domaći su poveli u 7. minuti golom Sokolića, a svoju prednost povećavaju u 13. kada autogol postiže Luka Škvorc. U nastavku se utakmica dosta razvodnila. Imale su obje momčadi nekoliko poluprilika, a onda je utakmica ponovno živnula u zadnjih dvadesetak minuta. Najprije je Risek u 77. minuti dobio drugi žuti karton i Golubovec ostaje s igračem manje. Tu situaciju odmah je iskoristio Bukvašević i iz slobodnog udarca smanjio na 2:1. Ivančica je do kraja pokušavala iskoristiti prednost, ali nije uspjela i bodovi su ostali Golubovcu. Mladost je u Zaboku ugostila Prečko i pomalo iznenađujuće izgubila 4:3. Gosti su vrlo brzo stekli veliku prednost. Prvo pogađa Jurčić u četvtoj minuti, pa Innocent u osmoj. Slijedi gol Gjuraseka u 25. i ponovno Innocenta u 27. i već je 4:0. Smrekar smanjuje u 36. minuti. Krajačić pogađa u 80., pa ponovno Smrekar u sudačkoj nadoknadi, ali to je bilo premalo i prekasno za nešto više. Rudar Dubrava Zabočka gostovao je kod Zagreba i pobijedio 3:1. Veću petoj minuti Papak dovodi Rudar u vodstvo. Zatim pogađaju Mutak u 20 i Batinić u 43. iz jedanaesterca. Poraz Zagreba ublažio je Stojak u 69. minuti. Straža je gostovala kod favoriziranih Ravnica i uzela važan bod odigravši 0:0. Još su igrali Devetka-Sesvetski Kraljevec 1:0, Špansko-Polet Sveta Klara 3:1, Blato-Odra 0:0 i Ilovac-Brezovica 5:0. Vodstvo na ljestvici je preuzeo Golubovec s 39 bodova, a Mladost je druga s 37. Rudar je 11. s 19 bodova, Straža pretposljednja 15. s deset, a Ivančica posljednja 16. s devet bodova. U sljedećem kolu Straža će ugostiti Devetku, Ivančica Ilovac, a Rudar Ravnice. Golubovec gostuje kod Sesvetskog Kraljevca, a Mladost kod Odre.

Utakmicama 14. kola nastavljeno je natjecanje u 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi. Posebno svečano je bilo u Oroslavju gdje su prije početka susreta otvorene novoizgrađene svlačionice. U samom susjedskom derbiju Oroslavje je pobijedilo Stubicu 3:2. Domaći su poveli u 13. minuti golom Iskrića. Stubica okreće golovima Muniza u 25. i Čekolja u 31. Oroslavje se budi u drugom poluvremenu i slijedi novi preokret kada Šlogar dva puta pogađa iz slobodnih udaraca u 54. i 77. minuti. U ostalim utakmicama: Inkop-Oštrc 1:2, Klanjec-Zagorec Veliko Trgovišće 1:1, Jedinstvo-Pregrada 2:1 i Mladost Marija Bistrica-Radoboj 2:1. Na ljestvici vodi Klanjec s 35 bodova ispred Inkopa koji ima 25. Treći je Oštrc s 23 boda, a četvrta Pregrada s 21. Peta Stubica, šesto Oroslavje i sedma Mladost Marija Bistrica imaju po 17. Osmo je Jedinstvo sa 16 bodova, pretposljednji deveti Zagorec Veliko Trgovišće s 14, a posljednji deseti Radoboj s 13 bodova. U sljedećem kolu igraju Mladost Marija Bistrica-Inkop, Radoboj-Jedinstvo, Pregrada-Klanjec, Zagorec Veliko Trgovišće-Oroslavje i Stubica-Oštrc.

Nastavljeno je natjecanje i u 2. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi utakmicama 12. kola. U susretu dvije vodeće momčadi, Matija Gubec-Vatrogasac 3:0, Desinić-Lobor 5:4, Rudar Mihovljan-Sloga 2:1, Đalski-Milengrad 1:3 i Toplice-Mladost Belec 4:2. Slobodan je bio Omladinac. Vodstvo na ljestvici preuzeo je Matija Gubec s 25 bodova ispred Vatrogasca koji ima 22. Treća Mladost Belec, četvrta Sloga i peti Rudar Mihovljan imaju po 19. Šesti je Desinić sa 15 bodova, sedmi Lobor s 14, osmi Đalski s 12, devete Toplice s 11, pretposljednji deseti Milengrad s devet i posljednji 11. Omladinac s četiri boda. U sljedećem kolu sastaju se Sloga-Desinić, Mladost Belec-Đalski, Milengrad-Matija Gubec, Vatrogasac-Rudar Mihovljan i Lobor-Omladinac. Slobodne su Toplice.