U 13. kolu Druge nogometne lige Zagorec je gostovao kod Trnja i doživio novi poraz 1:0. Još su igrali: Jadran Ploče-Dugo Selo 2:1, Marsonia-Međimurje 1:3, Opatija-Zrinski Jurjevac 1:2, Belišće-Bjelovar 0:0, Sesvete-Hrvace 0:3, Mladost Ždralovi-Osijek II 3:0 i Jadran Poreč-Grobničan 1:0. Na ljestvici vodi Jadran Ploče s 31 bodom. Zagorec je pretposljednji 15. s osam osvojenih bodova. U sljedećem kolu Zagorec će ugostiti Jadran iz Poreča.

U Trećoj nogometnoj ligi Centar na rasporedu je bilo 14. kolo. Gaj je gostovao kod Lukavca i izgubio 2:1. Gaj je poveo golom Haramusteka u 25. minuti, ali je Lukavec izjednačio samo minutu kasnije, a do pobjede došao u sudačkoj nadoknadi utakmice. Bistra je gostovala kod Lučkog i također izgubila 2:1. Bistra je povela golom Gulije u 23. minuti, ali je Lučko preokrenulo golovima u 32. i 50. minuti. U ostalim utakmicama: Dinamo Odranski Obrež-Mladost Petrinja 4:1, HAŠK-Trešnjevka 1:1, Kurilovec-Ponikve 4:1, Sava Strmec-Samobor 1:2, Vrapče-Maksimir 3:1, Vrbovec-Ravnice 0:0 i Segesta-Karlovac 0:2. Na ljestvici vodi Karlovac s 35 bodova. Gaj je sedmi s 20 bodova, a Bistra deseta sa 17. U posljednjem jesenskom kolu Gaj će u Maču ugostiti Kurilovec, a Bistra Segestu.

U 2. Hrvatskoj malonogometnoj ligi Zapad, Futsal Zagorje je u 4. kolu ugostilo Bjelovar i pobijedilo 8:4. Po dva gola postigli su Vidićek, Jedvaj i Vincelj, a po jednog Hanžić i Domiter. Još su igrali: Gorica-Otočac 13:0, Novi Marof-Zagreb 92 16:1 i Rijeka-Uspinjača Gimka 5:3. Na ljestvici vodi Rijeka s 12 bodova, a Zagorje je na četvrtom mjestu sa sedam. U sljedećem kolu Zagorje gostuje kod Otočca.

U Četvrtoj nogometnoj ligi Središte – skupina A na rasporedu je bilo 13. kolo u kojem su igrana dva zagorska derbija. Golubovec je kod Straže upisao pobjedu 3:0 s tri gola Vukića. U susretu dva zabočka kluba, Mladost je s 1:0 pobijedila Rudar. Pobjednički gol postigao je Krajačić u 21. minuti. Stubica je ugostila Zagreb i pobijedila 3:1. Gosti su poveli u 28. minuti, da bi Stubicu u egal vratio Landripet na samom kraju prvog poluvremena. Preokret donosi Drempetić realiziravši jedanaesterac u 53. minuti te pogodivši na kraju u sudačkoj nadoknadi. Tondach je pobijedio Blato 1:0, golom Borovčaka. Klanjec je bio domaćin Vojniću i također zabilježio pobjedu. Bilo je 2:1. Brlek je doveo Klanjec u vodstvo u 21. minuti, a gosti su izjednačili u 61. Pobjedu Klanjcu donio je Vrabec golom u sudačkoj nadoknadi utakmice. Još su igrali: Sesvetski Kraljevec-Brezovica 3:0, Prečko-Špansko 3:2 i Odra-Polet Sveta Klara 3:1. Vodeći je Golubovec s 33 boda, a Tondach je drugi s 29. Rudar je sedmi s 18, Klanjec jedanaesti sa 17, Mladost trinaesta sa 16, Stubica četrnaesta s 14 i Straža pretposljednja petnaesta s 11 bodova. U sljedećem kolu igra se veliki derbi dvije vodeće momčadi u kojem će Golubovec ugostiti Tondach. Drugi zagorski derbi igraju u Dubravi Zabočkoj Rudar i Stubica. Straža gostuje kod Zagreba, Klanjec kod Španskog, a zabočka Mladost kod Poleta u Svetoj Klari.

U Jedinstvenoj nogometnoj ligi zagrebačke županije igralo se 14. kolo. Dinamo Jakovlje je gostovao kod Strmca u Bedenici i izgubio 1:0. U ostalim utakmicama: Jaska Vinogradar-Bregana 2:0, Mladost Obrezina-Zrinski Farkaševac 0:1, Kupa Pokupsko-Klas Mičevec 3:1, Lomnica-Klokočevac 2:0, Vatrogasac Zdenci Brdovečki-Polet Buševec 1:2, Turopoljac Kuće-Meštrica Gornja Lomnica 3:2 i Rakov Potok-Sloga Križ 2:1. Na ljestvici vodi Lomnica s 35 bodova. Dinamo Jakovlje je na pretposljednjem 15. mjestu s 11 bodova. U sljedećem kolu, koje je ujedno i posljednje u jesenskom dijelu prvenstva, Dinamo će u Jakovlju ugostiti Kupu.

I u 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad igralo se 14. kolo. Vrh je ugostio vodeću Savu Drenje i izgubio 1:0. Pušća je gostovala kod Savskog Marofa i pobijedila 4:0, dok je Mladost u Luki ugostila Mladost iz Kraja Donjeg i izgubila 3:0. Još su igrali: Jamnica Pisarovina-Sloga Suza Orešje 3:1, Mladost Klinča Sela-BSK Brdovec 0:2, Samoborski Otok-Krašić 2:6 i Novaki-Dinamo Okić 5:0. Na ljestvici vodi Sava Drenje s 37 bodova ispred Pušće koja ima 32. Vrh je četvrti s 28 bodova, dok je Mladost Luka osma s 19. U sljedećem kolu Pušća će ugostiti Vrh, a Mladost Luka gostuje kod BSK u Brdovcu.