Marija Lukina, članica Triatlon kluba Rudolf Perešin iz Gornje Stubice, osvojila je drugo mjesto na 11. Beogradskom triatlonu. Bila je to poluironman utrka s 1.900 metara plivanja, 90 kilometara bicikliranja i 21,1 kilometar trčanja. Prvo mjesto osvojila je Margarita Krylova iz Ukrajine, a treća je bila Marija Granoša iz osječkog Tri-Tima. Za Mariju je ovo bila posljednja utrka sezone. Kako je rekla u razgovoru za Radio Stubicu, sezonom je izrazito zadovoljna, budući je među ostalim uspjesima, osvojila naslov prvakinje Hrvatske te je bila pobjednica Triatlon lige. Sada slijedi aktivni odmor uz nastupe na nekim manjim trkačkim utrkama, pa onda kasnije slijede i pripreme za novu sezonu, za koju se nadamo da će biti jednako uspješna.