Gradsko društvo Crvenog križa Donja Stubica jučer je akciju darivanja krvi provelo u Oroslavju gdje je pristupilo 117 potencijalnih darivatelja. Zbog zdravstvenih razloga odbijeno ih je osmero te je prikupljeno 109 doza krvi. Među darivateljima su bila 93 muškarca i 16 žena, a po prvi puta krv je dalo roje darivatelja, Barbara Herceg i Juraj Levak iz Gornje Stubice te Robert Škrnjug iz Tuhlja, Danas se akcija održava u Mariji Bistrici u Vatrogasnom domu od 13 do 18 sati.
BROJ PREGLEDA: 64


