Centar za pružanje usluga u zajednici Zagorje primio je donaciju tvrtke dm vrijednu 39.321,56 eura te prigodne božićne poklone za više do 80 djece i mladih, korisnika Centra. Sredstva su prikupljena tijekom „Giving Fridayja“, drugačije verzije Crnog petka kada je dm donirao pet posto ukupnog prometa na taj dan. Ivan Horvat, voditelj marketinga tvrtke istaknuo je da su ponosni što će podržati djecu i mlade koji su smješteni u Centru. Ravnateljica Centra za pružanje usluga u zajednici Zagorje, Tamara Kotarski zahvalila je na vrijednoj donaciji te otkrila da će sredstva biti upotrijebljena za uređenje dječjeg igrališta. Treba spomenuti da je isti iznos doniran i Centru za pružane usluga u zajednici Rijeka.
BROJ PREGLEDA: 91


