Utakmicama 21. kola nastavljeno je natjecanje u HT Premijer ligi košarkaša, a nakon što je odigrana završnica Kupa Krešimira Ćosića i nakon što je reprezentacija odradila nastupe u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Zabok je ugostio Cedevitu junior, a gosti su slavili 81:68. Utakmica je bila izjednačena u prvom poluvremenu koje je Cedevita dobila s pola koša. Iako je Zabok poveo na početku treće četvrtine, Cedevita na ulasku u posljednju četvrtinu ima pet koševa prednosti. U posljednjoj dionici igre gosti još povećavaju svoju prednost i mirno utakmicu privode kraju. Najefikasniji u redovima Zaboka bio je Marko Perović s 23 koša i 11 skokova. U ostalim utakmicama: Cibona-Furnir 94:73, Gorica-Dinamo Zagreb 87:75, Bosco-Škrljevo 86:80 i Šibenka-Split 66:92. Večeras još igraju Alkar i Zadar. Na ljestvici vode Cibona, Split i Cedevita junior s omjerom 17 pobjeda i četiri poraza. Zabok je pao na posljednje mjesto s omjerom od pet pobjeda i 16 poraza. U posljednjem 22. kolu Zabok gostuje kod Dinama u Zagrebu.