U organizaciji Auto kluba Zagorje Oroslavje održan je 3. Stubaki superslalom “Pile u Pili” na sljemenskoj cesti. Nastupilo je 126 vozačica i vozača, a pobjeda je pripala Antoniju Bukalu iz Auto kluba Zagorje. Drugi je bio Domagoj Belinić iz Auto kluba Pula Rovinj, a treći Marko Deak iz Auto kluba Konavle. Vrijedi istaknuti i peto mjesto još jednog člana Zagorja, Filipa Pavline. Dan kasnije održana je i 21. Nagrada Auto kluba Delta i 11. Memorijal Mire Nikolić u Zagrebu. Utrka je bodovana za Prvenstvo Hrvatske, a ukupnu pobjedu ostvario je Domagoj Belinić iz Auto kluba Pula Rovinj. Karlo Rašić iz Auto kluba Zagorje bio je ukupno 14.
BROJ PREGLEDA: 72


