Općina Lobor nastavlja ulagati u prostore namijenjene društvenim, kulturnim i zajedničkim aktivnostima. Tako je od Ministarstva kulture i medija dobiveno 30 tisuća eura bespovratnih sredstava za šestu fazu adaptacije Društvenog doma u Loboru. Kako je istaknula načelnica i saborska zastupnica, Ljubica Jembrih cilj je urediti sve društvene domove u općini kao sigurna, funkcionalna i poticajna mjesta za kulturna i društvena okupljanja jer to je društvena infrastruktura koja ostaje za buduće generacije. Načelnica je zahvalila Ministarstvu kulture i medija na financijskoj podršci, kao i svim izvođačima, nadzornim službama i partnerima koji sudjeluju u realizaciji ovog projekta.

BROJ PREGLEDA: 92


