Zagorska Sela i ove godine pripremaju pravu ribarsku feštu. Treće izdanje manifestacije „Kušaj fiš na zagorski“ održat će se danas (30.08.) od 19 sati, a posjetitelje očekuje bogat eno-gastronomski, edukativni i zabavni program. Cilj ove jedinstvene ribarske večeri je približiti djeci i odraslima ljepote rijeke Sutle, popularizirati ribolovni sport te ponuditi pravu gozbu jela pripremljenih od slatkovodnih riba. Posjetitelji će moći kušati tradicionali fiš, pržene ribice i šarana na rašljama, pripremljenih od ribe iz Sutle, uz druženje i glazbu grupe Kolege. Za najmlađe je pripremljen bogat program edukativnih radionica, igara i animacija. Bit će tu i kokteli te izložbeno-prodajna ponuda lokalnih proizvoda. Načelnica Ksenija Krivec Jurak istaknula je važnost ove manifestacije za zajednicu te pozvala sve ljubitelje riječne ribe da dođu, bez obzira na vrijeme jer je pripremljen natkriveni prostor, a i ribe će biti za svakoga.



