Načelnik Općine Veliko Trgovišće, Robert Greblički uputio je apel sumještanima da čuvaju javne površine i objekte. Kako navodi u svom apelu, proteklih godina uložena su značajna sredstva u izgradnju i obnovu sportskog kompleksa, nogometnog terena Nogometnog kluba Zagorec i dječjih igrališta na području Općine Veliko Trgovišće. Načelnika Grebličkog neugodno iznenađuje činjenica kako se spomenuti objekti devastiraju odmah nakon puštanja u uporabu i onečišćuju ostacima hrane, opušcima i izmetom kućnih ljubimaca. Zbog toga je uputio i zamolbu za održavanje terena i igrališta u urednom stanju, kako bi što duže bili u uporabi i na ponos svih stanovnika. „Nitko ne želi posezati za represivnim mjerama, ali ako će se devastacije ponavljati, Općina će biti prisiljena postupati i na taj način.”, zaključio je na kraju načelnik Greblički.



