Vijesti

Članovi Streljačkog društva Metalis tri puta se penjali na pobjedničko postolje 21. Kupa grada Vrbovca

Članovi Streljačkog društva Metalis iz Donje Stubice uspješno su nastupili su na 21. Kupu grada Vrbovca. Ekipno su osvojili drugo mjesto iza HVIDR-e Sisak. Pojedinačno u ženskoj konkurenciji pobijedila je Natali Tina Kožun Likić iz HVIDR-e, a Nadja Gudan iz Metalisa bila je druga. Paula Horvat osvojila je osmo, Alegra Hižak deveto, a Marijana Bosak dvanaesto mjesto. U muškoj konkurenciji pobijedio je Dino Brlek iz Ivanića. Neven Hižak Hajdaš iz Metalisa bio je treći. Andrej Bosak osvojio je deseto, Jan Gudan trinaesto i Adrian Bosak 26.

Posljednje vijesti