U Varaždinu je održano 3. kolo Hrvatske atletske lige Sjever. Od zagorskih klubova, najbrojniji je bio Atletski klub Rudolf Perešin iz Gornje Stubice. Petar Lešković bio je šesti, a Marko Jakšić 11. na 300 metara među mlađim kadetima, a Vita Glavač-Šipek 46. kod mlađih kadetkinja. Ivan Jakšić bio je drugi na 800 metara kod mlađih kadeta, a kod mlađih kadetkinja je Marta Haus bila deseta. Helena Dinjar osvojila je peto, Silvija Jakšić šesto, a Franka Haus 13. mjesto na 1.500 metara među kadetkinjama. U bacanju vortexa za mlađe kadetkinje, Vita Glavač-Šipek bila je 21., a Petar Lešković 11. i Marko Jakšić 18. kod mlađih kadeta. Luka Ljubić bio je 14. senior na 100 metara. Na 3.000 metara za seniore, Patrik Dinjar bio je prvi, Neven Čorko drugi, Karlo Dimec treći i Dražen Dinjar četvrti. U skoku u dalj kod seniora, Frano Duspara bio je sedmi, a u bacanju kladiva drugi. Juraj Skupnjak iz Trkačkog kluba Maraton Krapina osvojio je prvo mjesto na 3.000 metara među kadetima. Njegovi klupski kolege, Luka Kranjčec i Noah Čajko bili su drugi i treći. Franka Mikac iz Atletskog kluba Zabok osvojila je 11. mjesto na 100 metara u konkurenciji seniorki.


