Sutra će se obilježiti Svjetski dan hipertenzije od 10 do 12 sati na Zivtovom trgu u Zaboku te u Bolničkom parku u Krapinskim Toplicama. Svi koji dođu moći će besplatno izmjeriti krvni tlak, razgovarati sa zdravstvenim stručnjacima i dobiti korisne savjete o očuvanju zdravlja srca i krvnih žila. Sudjeluju sve ključne zdravstvene ustanove Krapinsko-zagorske županije koje zajedničkim snagama podsjećaju na važnost prevencije i redovitih mjerenja jer briga o tlaku je briga o zdravlju. Organizatori su Klinika Magdalena, Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice, Opća bolnica Zabok i bolnica hrvatskih veterana, Salvus, Dom zdravlja i Zavod za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije.
BROJ PREGLEDA: 108


