Započeli su radovi na uređenju sanitarija i prilaznih stepeništa na zgradi mrtvačnice u Kraljevom Vrhu u Općini Jakovlje. Kako je za Radio Stubicu rekla načelnica Sanja Borovec radovi obuhvaćaju rušenje, demontažu, betonske, zidarske, izolaterske, stolarske, keramičarske radove te radove vodovoda i odvodnje. „Ovo je dio naše brige za javnu infrastrukturu i kvalitetu života svih mještana. Nastavljamo ulagati u projekte koji poboljšavaju uvjete u našoj zajednici i prilagođavaju prostor potrebama suvremenog društva”, istaknula je načelnica Borovec
BROJ PREGLEDA: 95


