U Oroslavju se za Valentinovo priprema slatki glazbeni spektakl. Za romantičnu atmosferu i vrhunsku glazbu pobrinut će se Karla Miklaužić, Dino Miklaužić, Antonio Hranić i Nikola Kristić, a kao posebni gosti pridružit će im se violinistica Doris Tkalčević te glazbenik Vid Kotarski. Sve će se to odvijati u Domu kulture u petak 14. veljače od 19 sati. Bit će to večer ispunjena ljubavlju i glazbom. Ulaz je besplatan, a ulaznice se mogu preuzeti u gradskoj knjižnici Oroslavje.
BROJ PREGLEDA: 97


