Gradsko društvo Crvenog križa Donja Stubica održalo je prvu ovogodišnju akciju darivanja krv Ukupno je prikupljeno 406 doza. Po prvi put krv je dalo sedam novih darivatelja. Lovro Novina i Jurica Benko iz Gornje Stubice, Ivan Pear i Maja Petriško iz Donje Stubice, Dalibor Fiolić iz Velikog Trgovišća i Antonio Kovačić iz Marije Bistrice.

BROJ PREGLEDA: 150


