Udruga umirovljenika Radobojsko srce 65+ i Općina Radoboj organiziraju perečehu . Udruga će uprizoriti nekadašnji društveni događaj koji se odvijao u Zagorju tijekom zimskih mjeseci. Neizostavan dio perečehe bio je i onaj muzički, stoga će glazbena pratnja na perečehi u Radoboju biti domaći sastav Kontra bend. Biti će tu i mnogih slatkih domaćih poslastica. Perečeha će se održati u danas u DVD-u Radoboj u 18 sati, na koju su pozvani mještani Radoboja, ali i šire okolice.
BROJ PREGLEDA: 65


