Gradski puhački orkestar Zabok organizira tradicionalni godišnji koncert, pod nazivom „Premalo je lepih cajtov”. Koncert će se održati danas u atriju Osnovne škole Ksaver Šandor Gjalski u Zaboku. Orekstar je za ovu prigodu pripremio izbor domaćih šlagera, austrijske polke i izbor poznatih Straussovih skladbi. Koncert počinje u 17 sati, a ulaz je slobodan
BROJ PREGLEDA: 78


