Umirovljenici s područja Gornje Stubice još ovaj tjedan mogu ostvariti pravo na božićnicu. Božićnica se isplaćuje pod uvjetom da umirovljenici imaju prijavljeno prebivalište na području Općine Gornja Stubica, da imaju navršenih 55 godina života, da nisu zaposleni, te da im iznos mirovine ne prelazi 350 eura. Božićnica iznosi 70 eura. Islaćuje se na tekuće račune umirovljenika. Oni koji ga nemaju, božićnica će se isplatiti u gotovini putem općinske blagajne. Zahtjevi se podnose Općini Gornja Stubica do petka 15. prosinca radnim danom od 8 do 13 sati.
BROJ PREGLEDA: 90


