Općina Kraljevec na Sutli potpisala je Ugovore o stipendiranju s učenicima i studentima. Objavljen je bio natječaj za 27 stipendija, ali kako je pristiglo 37 prijava, načelnica Blanka Stipčić Berić donijela je odluku da se stipendije dodjele svima koji su se javili. Tako je dodijeljeno 26 učeničkih i 11 studentskih stipendija. Načelnica je svima uputila čestitku uz želju da im školska ili akademska godina budu uspješne. „Izuzetno nas veseli da je prijava sve više i da ih možemo odobriti svima jer mladi i djeca su budućnost naše općine.”, istaknula je načelnica Blanka Stipčić Berić.
BROJ PREGLEDA: 76


