U koncertnoj sezoni Bistričkog zvukolika, večeras će u Domu kulture u Mariji Bistrici biti održan koncert “Max Bruch tria”. Trio je nastao inicijativom mladih glazbenika Domagoja Gušćića (klavir), Marka Zavišića (klarinet) i Hiwote Tadesse (viola) Osim klasičnog repertoara, članovi Tria poseban naglasak stavljaju na izvođenje glazbe hrvatskih suvremenih skladatelja pa će na ovom koncertu izvoditi i djela Tomislava Uhlika te Ivana Josipa Skendera. Koncert organizira prof. Robert Međugorac iz Glazbene škole pri OŠ Marija Bistrica, pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i medija. Počinje u 19 sati, a ulaz je slobodan.
BROJ PREGLEDA: 61


