Općina Marija Bistrica pripremila je za umirovljenike povodom nadolazećih blagdana isplatu božićnica. Svi umirovljenici s područja općine, koji imaju mirovinu nižu od 350 eura, a nisu korisnici inozemne mirovine kao i korisnici Zajamčene minimalne naknade, dobit će 70 eura. Isplata božićnice vršit će se prema evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, a isplaćivati putem Hrvatske pošte, što znači da se umirovljenici ne trebaju javljati u općinu radi isplate.
BROJ PREGLEDA: 122


