U akciji dobrovoljnog darivanja krvi, Gradskog društva Crvenog križa u Zaboku jučer je prikupljeno 77 doza krvi. Krv je dalo 66 muškaraca i 11 žena. Po prvi put krv su dali Anamarija Koprek i Ivana Vranić Stanko. Ivan Jurina krv je darivao po 130. put. Čestitamo. Još jedna akcija darivanja krvi u ovom jesenskom ciklusu održat će se u ponedjeljak u Centru za mlade u Zaboku, od 12 do 14. 15 i od 15 do 18 sati.


BROJ PREGLEDA: 119


