Povodom Dana Konvencije UN-a o pravima djeteta, članice i članovi Dječjega gradskog vijeća i Dječjeg foruma grada Zaboka održali su sastanak s gradonačelnikom Ivanom Hanžekom. Glavni dio sastanka bila su pitanja vijećnika i forumaša o svemu što ih zanima vezano za Grad, gradonačelnika, projekte i planove Grada te njihovi prijedlozi kako za poboljšanje života djece u gradu tako i za uređenje grada Zaboka. Zaključeno je da će se članove Dječjeg gradskog vijeća i Dječjeg foruma još više uključivati u pitanja koja se tiču djece u gradu. Dogovorena je suradnja u prijavi na natječaj novog dječjeg igrališta, a gradonačelnik je posebno pohvalio murale s pozitivnim porukama koje DND radi s djecom na betonskim zidovima i pozvao ih da i dalje na taj način uljepšavaju grad.



