Vijesti

Napuhao više od 3 promila, bez vozačke… još i spavao u policiji

Vozač (43) zaustavljen sinoć u kontroli prometa u Konjščini, napuhao je 3, 19 promila alkohola. Kod sebe nije imao ni vozačku dozvolu ni osobnu iskaznicu. Vozaču je određeno zadržavanje u prostorijama policije gdje se trijeznio. Protiv vozača biti će podnijet optužni prijedlog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama i Zakona o osobnoj iskaznici, priopćili su iz Policijske uprave krapinsko-zagorske.

Posljednje vijesti