Započela je Zimska liga sjeverozapadne Hrvatske u trailu, a prva utrka održana je na Ravnoj Gori. Trčalo se na 12,6 kilometara. Najbrži je bio Tomislav Šalomon iz BBK-a. Od zagorskih trkača najbolje plasirani bio je Hrvoje Hanžić iz Atletskog kluba Zabok na petom mjestu. Goran Papeš iz Zagorje Adventure Teama bio je 12., Ante Radak iz krapinskog Maratona 14., Sandro Šlogar iz zlatarske Lastavice 16., Luka Kranjčec iz Maratona 17., Nino Burek također iz Maratona 21. itd. Kod žena je pobijedila Sara Vidmar iz varaždinskog Sjeverozapada. Od zagorskih trkačica, 10. je bila Jelena Brezak iz Atletskog kluba Zabok, 17. Snježana Burić iz Maratona. Utrku 2. kola organizira Sportsko društvo Lastavica Zlatar na stazi Puljek, 23. studenog.
BROJ PREGLEDA: 123


