Vijesti

Završio ovotjedni ciklus darivanja krvi GD CK Donja Stubica

Završio je ovotjedni ciklus akcija darivanja krvi u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Donja Stubica. Ukupno su akcijama održanim u Oroslavju, Gornjoj i Donjoj Stubici te Mariji Bistrici pristupila 473 potencijalna darivatelja. Zbog zdravstvenih razloga odbijeno ih je 40-dvoje te je prikupljena 431 doza krvi. Među darivateljima je bilo ukupno 381 muškarac i 50 žena. Po prvi puta krv je dalo 14 darivatelja, među kojima čak šest u jučerašnjoj akciji u Mariji Bistrici i to Tamara Bartolek iz Zaboka te Karlo Pezić, Ivan Sambol, Dorian Vuraić, Mateo Mutak i Marko Miketić iz Marije Bistrice.

Posljednje vijesti