Na akciji dobrovoljnog darivanja krvi u Donjoj Stubici prikupljeno je 112 doza krvi. Krv je dalo 97 muškaraca i 15 žena. Po prvi put krv su dali Zdravko Beljak iz Lobora, Matej Knezić iz Donje Stubice te Marko Pikec iz Gornje Stubice. Danas se akcija darivanja krvi održava u Oroslavju, u hotelu Zagi od 12 do 14 i od 15 do 18 sati, a sutra u Mariji Bistrici, u Vatrogasnom domu, od 13 do 15 i od 16 do 18 sati.
BROJ PREGLEDA: 90


