Započela je preventivna aktivnost ‘Sigurno na mobitelu i internetu’. Provodi je Policijska uprava krapinsko – zagorska već jedanaestu školsku godinu zaredom u cilju edukacije djece o primjerenom i sigurnom korištenju suvremenih tehnologija i interneta. Ove školske godine preventivna aktivnost započela je u Osnovnoj školi Ksavera Šandora Gjalskog u Zaboku, gdje su održana četiri edukativna predavanja učenicima petih razreda. Naglasak je bio na zaštiti osobnih podataka, prevenciji vršnjačkog nasilja putem interneta i rizicima komunikacije s nepoznatim osobama.
BROJ PREGLEDA: 68


