Gradsko društvo Crvenog križa Donja Stubica ovaj tjedan provodi akciju dobrovoljnog darivanja krvi. U akciji u Oroslavju prikupljeno su 24 doze krvi, a u Gornjoj Stubici 72 doze. Među novim darivateljima su Mira Jagunić iz Jastrebarskog i Franjo Platužić iz Svetog Mateja. Danas se akcija održava u Vatrogasnom domu u Donjoj Stubici, od 12 do 14 i od 15 do 18 sati. Sutra se krv može dati u Oroslavju, u hotelu Zagi, također od 12 do 14 te od 15 do 18 sati.
BROJ PREGLEDA: 73


