U Domu kulture u Zlatar Bistrici sutra će se održati dvije uzastopne projekcije filmova. Od 17 sati na rasporedu je animirani film „Deset života“, a od 19 sati komična drama „Nakon ljeta“. Prvi je to korak u ponovnom pokretanju kina koje godinama nije radilo. Obje projekcije su besplatne za sve posjetitelje kroz realizaciju projekta „Revitalizacija kinodvorane Doma kulture“. Nabavu opreme sufinancirala je Krapinsko-zagorska županija u okviru javnih potreba u kulturi.
BROJ PREGLEDA: 130


