Vijesti

Načelnik Gornje Stubice Jasmin Krizmanić službeno posjetio albanski grad Lezha

Načelnik Općine Gornja Stubica, Jasmin Krizmanić prošlog je tjedna boravio u službenom posjetu gradu Lezha u Albaniji gdje se susreo s gradonačelnikom Pjerinom Ndreuom te zaposlenicima Grada. Razgovoru su prisustvovali i Nikola Kučiš, direktor tvrtke Euroconsulting te Sutki Hulaj, savjetnik za gospodarstvo i turizam gradonačelnika kosovskog grada Dečani. Svrha sastanka bila je stvaranje mogućnosti za upoznavanje te jačanje odnosa između dviju jedinica lokalne samouprave na gospodarskom, kulturnom i društvenom planu. Razgovaralo se i o suradnji na određenim projektima, posebice onima koji bi se financirali iz sredstava Europske unije.

Posljednje vijesti