Vozačica (40) jučer u popodnevnim satima, pod utjecajem alkohola, izazvala je prometnu nesreću u Donjoj Stubici, na sreću samo s materijalnom štetom. Kako su priopćili iz Policijske uprave krapinsko-zagorske, vozačica se nije kretala sredinom obilježene prometne trake, već je vozilom prešla na prometnu traku namijenjenu za kretanje vozila iz suprotnog smjera, uslijed čega je retrovizorom udarila u retrovizor 25-godišnjeg vozača. Utvrđeno je kako je 40-godišnjakinja upravljala osobnim vozilom pod utjecajem alkohola od 2,10 promila. Policija ponovno apelira na sve vozače da nakon konzumacije alkoholnih pića ne upravljaju vozilima u prometu.
BROJ PREGLEDA: 57


