Vijesti

U Lobor-gradu održan 15. Domoples

Dom za odrasle osobe Lobor-grad bio je domaćin i organizator 15. “Domoplesa”, natjecanja u plesanju u kojem sudjeluju osobe smještene u domovima za odrasle osobe s područja cijele Republike Hrvatske. Sudjelovalo je ukupno 12 domova čiji su predstavnici marljivo uvježbavali svoje izvedbe, a njihovo sudjelovanje rezultat je rada stručnih radnika domova i uloženog truda samih plesača. Ovogodišnji natjecatelji došli su iz Varaždinske, Primorsko – goranske, Bjelovarsko – bilogorske, Vukovarsko – srijemske, Osječko – baranjske, Međimurske, Istarske, Požeško – slavonske, Zadarske, Virovitičko – podravske i Krapinsko – zagorske županije te Grada Zagreba. Nakon službenog dijela goste je zabavljao glazbeni ansambl Veseli dečki iz Lobora. Pokrovitelji natjecanja u plesu bili su Općina Lobor i župa Svete Ane Lobor.

Posljednje vijesti