Vijesti

Načelnik Darko Ban održao prijem za uspješne bedekovčanske učenike

U Bedekovčini je održan svečani prijem odličnih i nagrađenih učenika osnovnih škola i srednje škole Bedekovčina. Radi se o učenicima s područja općine koji su završili školu s odličnim uspjehom ili osvojili pojedinačnu prvu, drugu ili treću nagradu na županijskom ili državnom natjecanju u protekloj školskoj godini. Nagrađeno je 24 osnovnoškolaca i 10 srednjoškolaca, a načelnik Darko Ban uručio im je novčane nagrade u iznosu od 40 eura, dok su mentorima i razrednicima dodijeljene monografije. Načelnik Ban je poručio učenicima kako su oni ponos društva i općine, da je ulaganje u znanje najveće ulaganje te im je poručio da nastave učiti kako bi jednog dana svoje znanje prenijeli na naše društvo. Učenicima, roditeljima i razrednicima također su čestitali i ravnatelj Osnovne škole Bedekovčina Ivan Paradi te ravnateljica Srednje škole Bedekovčina Vera Hrvoj.

Posljednje vijesti