U Klimenu, u Konjščini je održano Cross country prvenstvo Hrvatske koje je okupilo velik broj vozača, gledatelja i obožavatelja motocikala.Organizator utrke je Off Road klub Yellow Snake, a natjecalo se u sedam kategorija, odnosno klasa – od mlađih juniora, juniora i žena do veterana i amatera. U kategoriji Juniora najbolji je bio Patrik Vajdić, u Hobby PRO Gregor Robek, a u Pro 30 Nikola Hranić. Najbrži u kategoriji PRO 30 Plus bio je Matej Jaroš, a u klasi Veteran 40 Tihomir Kotarski. Najbolji u kategoriji Mlađi juniori bio je Matija Jajetić, u Amater 30 Mihael Macan, u Amater 30 Plus Jurica Sačer, a u kategoriji Hobby Amater Mario Mikulčić.Pokrovitelj natjecanja je Općina Konjščina, a natjecanje je podržala načelnica i saborska zastupnica Anita Curiš Krok koja je podijelila nagrade najboljima.


