Foto: Ira Šutina
U zabočkoj ulici Grabrovec održan je mini-nogometni turnir koji je okupio 13 zagorskih momčadi. Najviše uspjeha imala je momčad X-Team , koji su u finalu s rezultatom 3:2 svladali prošlogodišnju pobjedničku momčad Zabočkih lavova. U utakmici za treće mjesto sastale su se ekipe Veterani i Podovi Vrhovec, a nakon izvođenja jedanaesteraca bolja je bila ekipa Podovi Vrhovec (4:5). Najboljim igračem turnira proglašen je Karlo Hrastinski iz momčadi Zabočkih lavova, najbolji strijelac s postignutih osam golova je Emil Ferenčak iz momčadi Podovi Vrhovec, a najbolji vratar Damir Tkalčević iz momčadi X-Team-a. Najboljim pojedincima i momčadima nagrade su uručili Drago Bartolić i olimpijac Matija Gregurić. Turnir je organizirala S. U. Grabrovčani.










