U Dubravi je održan Europski kup u samostrelu u dvorani na kojem je u sastavu hrvatske reprezentacije nastupilo i nekoliko zagorskih natjecatelja. U disciplini classic kod muških je prvo mjesto osvojio Martin Oborovečki. Kod žena je prva bila Valentina Mrnjavčević Pereglin, dok je Mihaela Oborovečki osvojila drugo mjesto. Među juniorima je pobijedio Denis Vyskočil iz Češke. Kod kadeta je prvo mjesto osvojio Borna Bajser. Danijel Benačić bio je četvrti, Pavao Hac peti, Lovro Bjelobrk sedmi i Patricija Seljan osma. U disciplini match play gdje nastupaju svi bez obzira na kategoriju, ponovno je najbolji bio Martin Oborovečki u muškoj konkurenciji. Danijel Benačić bio je sedmi, a Pavao Hac osmi. Kod žena je pobijedila Iva Popović Gecan. Mihaela Oborovečki je osvojila treće, a Patricija Seljan šesto mjesto.


