Vijesti

Održan Plenum klubova NS KZŽ

U Svetom Križu Začretju u Muzeju Žitnica održan je Plenum klubova Nogometnog saveza KZŽ. Uz prisustvo većine zastupnika jednoglasno su prihvaćena izvješća Povjerenika za natjecanje, sudačke komisije, disciplinskog suca i instruktora. Predstavnici klubova upoznati su sa sastavima liga i propozicijama, a izvučeni su i brojevi prema kojima će se odrediti raspored natjecanja za 1. i 2 ŽNL. Na kraju su podijeljena priznanja za fair play, pa je tako u 1. ŽNL priznanje pripalo NK Ivančici, a u 2. ŽNL priznanje je diobio NK Mladost. Dodijeljene su i nagrade najboljim strijelcima pojedinih kategorija i istaknutim sucima i delegatima Jurici Putancu i Stjepanu Ranogajcu. Priznanja je uručio predsjednik NS KZŽ Stjepan Merkaš.

Posljednje vijesti