Vijesti

Zbog kvara na dalekovodu Laz jučer poslijepodne bili bez struje

Područje Gornje Stubice do Laza Bistričkog jučer poslijepodne bilo je bez struje. Zbog kvara na vodičima dalekovoda Laz bez električne energije u 15 sati ostala su područja Gornja Stubica, Jakšinec, Hum Stubički, Karivaroš, Sekirevo Selo, Sveti Matej i Laz Bistrički. U 16 sati kvar je djelomično otklonjen ukopčanjem 6 manjih trafostanica, a ukapčanjem preostalih 16 opskrba je u potpunosti normalizirana u 21:17.

Posljednje vijesti